Salvati Delta

Stiri si evenimente

UPDATE: Lista participantilor la cursurile de Management de Proiect

 

Toate locurile pentru sesiunile de curs care se vor desfasura la Sinaia in luna aprilie 2012 au fost ocupate. La Cluj Napoca mai exista inca 10 de locuri disponibile. Consultati infra lista tuturor celor calificati.

 

Aveti asadar ultima sansa de a beneficia de cursurile gratuite de perfectionare “MANAGEMENT de PROIECT din perspectiva dezvoltarii durabile”, autorizate CNFPA, organizate in martie la Cluj Napoca, in cadrul Comunitatii de practica pentru dezvoltare durabila www.comunitatedurabila.ro. Cei doritori a deveni manageri de proiect inca se mai pot inscrie urmand indicatiile de aici.



MANAGEMENT DE PROIECT DIN PERSPECTIVA DEZVOLTARII DURABILE

–  curs de perfecţionare –

Sinaia, 2-4 aprilie

 

1.     Fundatia Romanian Angel Appeal

Dragan Ioana Marilena

2.     Federatia Filantropia

Cornoiu Teodora Simona

3.     Episcopia Severinului si Strehaiei

Birlan Constantin

4.     Camera de Comert si Industrie Bacau

Botezatu Oana

5.     Opportunity Associates Romania

Marilena Iliescu

6.     Fundatia Hecuba

Sonea Felicia

7.     Fundatia Romtens

Paul Condrat

8.     Sigma Development Center

Marinescu Ana Maria

9.     Fundatia Sfantul Ioan Bosco, Bacau

Ianus Irina Alina

10.  Federatia Sindicala Metarom

Scintei Mircea

11.  Fundatia Munca si Prosperitate Braila

Andrei Simona Rodica

12.  Filiala Braila a Patronatului Roman

Radu Andreea Lorena

13.  Organizatia Salvati Copiii

Barbu Elena Amalia

14.  Asociatia Filantropia Ortodoxa Alba Iulia

Urda Stefan

15.  Asociatia Sprijin pentru Viata

Crivac Magdalena Iulia

16.  Asociatia Centrul pentru Educatie si Dezvoltare Sociala CEDS

Mariana Dinca

17.  Centrul de Asistenta pentru Organizatii Neguvernamentale- CENTRAS

Cezara Hurduc

18.  Asociatia Culturala Sebastian

Mitrut Monica Alexandrina

19.  Asociatia pentru Dezvoltare Comunitara Valcea

Petrescu Iulia Alexandra

20.  Federatia Nationala a Producatorilor Agricoli din Romania

Baltac Gabriela Cleo

21.  Centrul de Resurse pentru Organizatiile Non Profit din Oltenia

Vadineanu Mihaela

22.  Asociatia Producatorilor de Materiale de Constructii din Romania

Miu Ileana Cristina

23.  Asociatia Romana a Tinerilor cu Initiativa

Zuleanu Lucian

24.  Asociatia Centrul de Devoltare SMART

Cosmin Nitu

25.  Asociatia Clara

Claudia Chirila

26.  Patronatul Intreprinderilor Mici si Mijlocii  Constanta

Iulian Groposila

27.  Sindicatul Sanitas Constanta

Manea Nicolae

28.  Asociatia Nationala a Scanfandrilor Profesionisti si Salvamarilor din Romania

Anna-Maria Frangeti

29.  Asociatia Filantropica Ortodoxa Bunavestire Sighet

Apopi Mariana Diana

30.  Asociatia Consensual

Molnar Gheorghe Ioan

31.  Asociatia de Cooperare Transfrontaliera Euroregiunea Dunarea de Jos

Florentina Natalia Budescu

32.  Asociatia Serviciul APEL

Ana Maria Olteanu

33.  Organizatia Patronala a Turismului Balnear din Romania

Chereches Adriana Claudia

34.  Asociatia Centrul Regional de Initiere si Servicii

Condurache Camelia

35.  Federatia Sindicatelor Cimentistilor din Romania FSCR

Oancea George Dorel

36.  Filiana Judeteana Blocul National Sindical Constanta

Otelea Vasile

37.  Asociatia Zalmoxe, Slatina

Ghenea Catalin Florin

38.  Fundatia Melba

Chirita Georgeta




MANAGEMENT DE PROIECT DIN PERSPECTIVA DEZVOLTARII DURABILE

–  curs de perfecţionare –

Sinaia, 18-20 aprilie

 

1.     Alianta Civica a Romilor din Romania

Dadu Daniela Rahela

2.     Asociatia Agrom-Ro

STEF TIBERIU

3.     Asociatia Alternative Sociale

Victoria Cantir

4.     Centrul de Resurse Apollo

Gaman Lucian

5.     Centrul Roman pentru Educatie Economica

Mariana Stefanescu

6.     Asociatia Comunelor din Romania

Radu Aurel

7.     Asociatia Consultantilor in Management din Romania (AMCOR)

Teodora Buga

8.     Asociatia Contrafort

Munteanu Vladina

9.     Asociatia C.R.F.P.S. Pro Vocatie

Rotaru Alin Daniel

10.  Asociatia de Consultanta si Consiliere Economico-Sociala din Oltenia

Nita Andreea Mihaela

11.  Asociatia Divers

Simionescu Monica

12.  Asociatia Ecologica Universitara Galati

Neagu Dan

13.  Asociatia Femeilor din Romania

Pagu Liliana

14.  Asociatia Filantropica Trup si Suflet Iasi

Vieru Ana

15.  Asociatia Grupul pentru Dezbatere si Consens Social

Szelmenczi Madalina

16.  Asociatia Inovart

Grecu Diana Georgiana

17.  Asociatia Judeteana a Pescarilor Sportivi Galati

Stefan Dorina Cristina

18.  Asociatia Oamenilor de Afaceri Iasi 2003

Maria Hudema

19.  Asociatia Oamenilor de Afaceri Arges

Neagu Adrian

20.  Organizatia Dreptate si Fratie Ialomita

Gurlea Gheorghe

21.  Asociatia Patronala a Turismului Iesean (A.P.T.i)

Prodan Anca Maria

22.  Asociatia pentru Dezvoltarea Programelor Sociale Iasi

Penciuc Pintilii

23.  Asociatia Psihologilor Gorjeni

Blendea Ion Marius

24.  Asociatia REACT

Andreea Rotaru

25.  Asociatia Sofiaman pentru Comunitate

Ilioi Elena Doina

26.  Asociatia Tineri pentru Viitor

Nica Andrei

27.  Centrul Municipiului Bucuresti de Resurse si Asistenta Educationala

Calineci Marcela Claudia

28.  Confederatia Nationala Sindicala Cartel Alfa

Dan Visa

29.  Federatia Nationala a Sindicatelor din Agricultura, Alimentatie, Tutun, Domenii si Servicii Conexe- AGROSTAR

Brindusa Cezara Soare

30.  Fundatia Dezvoltarea Popoarelor-Filiala Dambovita

Barbu Ioana Carmen

31.  Fundatia Estuar-Filiala Botosani

Pascal Niculina Adina

32.  Fundatia Inima pentru Inima

Tamas Gheorghita Florin

33.  Fundatia Magdalena DEIJS

Baban Elena

34.  Fundatia Nationala Pentru Dezvoltare Comunitara Filiala Iasi

Claudiu Lazar

35.  Fundatia Scoala Romana de Afaceri a Camerelor de Comert si Industrie-Filiala Brasov

Bancila Alexandru

36.  Fundatia Scoala Romana de Afaceri a Camerelor de Comert si Industrie-Filiala Calarasi

Ionescu Dan Vasile

37.  Fundatia Tineri pentru Tineri

Coltatu Ionela

38.  Grupul pentru Integrare Europeana

Ciuca Ramona Ionela

39.  Patronatul Femeilor de Afaceri al IPMM-urilor din Bucuresti

Androne Magda Josephina

40.  Patronatul National Roman- Filiala Calarasi

Neculai Costel

41.  Patronatul Tinerirol Intreprinzatori din Regiunea de Sud Est

Radu Oprea

42.  Sindicatul Politistilor si Personalului Contractual din Baza de Reparatii Nave Braila

Danila Vaslentin Sandi

43.  Uniunea Generala a Industriasilor din Romania

Serban Alexandru Antonel




MANAGEMENT DE PROIECT DIN PERSPECTIVA DEZVOLTARII DURABILE

–  curs de perfecţionare –

Cluj-Napoca, 12-14 martie

 

Fotografii aici:

https://picasaweb.google.com/117005157772458886014/CursProjectManagementCluj1214Martie20122?authkey=Gv1sRgCKaBvem8tvb9eA

https://picasaweb.google.com/117005157772458886014/CursProjectManagementCluj1214Martie20121?authkey=Gv1sRgCITqx9_FifXR4QE

 

PARTICIPANTI:

 

Fundatia Danis pentru Dezvoltare Manageriala, Badescu Cordelia

 

Organizatia Nationala Cercetasii Romaniei, Catana Catalin

 

Asociatia Camera Mestesugarilor, Knil Robert

 

Alianta Civica a Romilor din Romania, Mihalache Elena

 

Asociatia Fermierilor din Romania, Preda Irina

 

Pro Vobis Centrul National de Resurse pentru Voluntariat, Rigman Cristina

 

Uniunea Nationala a Consiliilor Judetene din Romania (UNCJR), Rogojina Irina

 

Asociatia One Profi, Albu Andrada

 

Asociatia GDCS, Amza Madalina

 

Asociatia Non Profit Sinerica, Cismas Laura Mariana

 

Asociatia Regionala pentru Dezvoltare Rurala, Diaconescu Alexandru

 

Trust - Tineri romani pentru Unitate, Solidaritate si transparenta, Dolofan Ionut

 

Asociatia pentru Sanse Egale, Fiu-Mitrea Catalin

 

Sindicatul National al Politistilor si Personalului Contractual din MAI, Biroul Executiv Prahova, Ionita Florian

 

Asociatia Pentru Protejarea si Ajutorarea Handicapatilor Heuro-Psihici, Mercea Ancuta

 

Blocul National Sindical-Filiala Judeteana Cluj, Moldovan Ioana Mihaela

 

Asociatia Mentorconsult, Moldovan Valentin

 

Asociatia pentru Sprijinirea Dezvoltarii Rurale - ASDR, Morar Marcel

 

FUNDATIA CRESTINA DIAKONIA, Pattantyus Agnes

 

Asociatia pentru Dezvoltare Comunitara Valcea, Petrescu Iulia Alexandra

 

Asociatia Aeroporturilor din Romania, Pojar Ramona

 

Colegiul Judetean al Medicilor Mures, Pop Marian

 

Filiala de Cruce Rosie Maramures, Pop Romana Maria

 

Asociatia Nationala a Consultantilor in Agribusiness, Preda Mircea Claudiu

 

Asociatia europeana pentru o Viata mai Buna, Procop Vitalie

 

Asociatia Pro-Mehedinti, Radescu Loredana Carmen

 

Filiala Cluj Cartel Alfa, Sacara Ovidiu

 

Asociatia Depresiunea Horezu, Savulescu Ion Eugen

 

Fundatia pentru Promovarea Agriculturii si Economiei Regionale-FAER, Strasszer Andreea Gabriela

 

Asociatia nonprofit Institutul Postliceal "Phoenix", Tamas Mihaela

 

Asociatia Phoenix Speranta, Teodorescu Diana Valentina

 

Asociatia Femeilor si Familiilor din Mediul Rural, Toma Dumitrescu Oana Teodora

 

Asociatia de Sprijin a Copiilor Handicapati Fizic Romania- Filiala Valcea, Vilia Pojoga

 

 




login

Concursul comunitatii durabile



Cel mai durabil proiect

Toate episoadele


Revista comunitatii durabile

Revista comunitate durabila

Arhiva revista

Prezenti pe Social Media

Comunitate durabila pe Facebook Comunitate durabila pe Twitter